Кривбасводоканал придбав дизель-генераторні установки за 8 мільйонів 
19.11.2022   //   253 Переглядів

14 листопада 2022 року комунальне підприємство “Кривбасводоканал” опублікувало звіт про укладений договір із ФОП Деніс Лічний вартістю 8 млн. грн.

Згідно даних із закупівлі, підприємець поставить комунальникам дві дизель-генераторні установки. Виробник, країна походження, найменування генераторів, технічні характеристики двигунів та інші параметри агрегатів не зазначені в закупівлі.

Деніс Лічний є приватним підприємцем з 17 років. Веде посередницьку діяльність у торгівлі товарами широкого асортименту. З 2001 по 2004 рік працював директором в Рекламній агенції «Зебра». Нині це підприємство припинило свою діяльність. Співвласниця цієї рекламної агенції Ірина Мєднікова володіє підприємством із сфери грального бізнесу ТОВ «Джокер», яке прописане за адресою вул. Володимира Великого, 23 У цій же будівлі розташовано спорткомплекс «Ескоріал» і спортклуб КБ-75. Сама Мєднікова через низьку фірм має бізнес-зв’язки із Едуардом Самоткалом та Михайлом Мармером.   

Підприємець Деніс Лічний практично не приймав участі у бюджетних закупівлях. Лише в 2018 році продав АТ «Криворізька теплоцентраль» запчастини на транспорт на 300 тис. грн. Договори з детальною інформацію про поставлений товар у цих закупівлях також не опубліковані. 

Залиште відповідь