Дніпровська ОДА віддала замовлення на 14 мільйонів фірмі депутата Дніпропетровської облради 
19.11.2022   //   122 Переглядів

15 листопада 2022 року Департамент охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації прозвітував про чотири договори з ТОВ “ЕЙ БІ ЕМ Технолоджі” загальною вартістю 14,2 млн. грн. Фірма поставить лікарням області медичні матеріали та інструменти для хірургії та ортопедії.

Інформацію про дані закупівлі розміщено в системі Прозорро.

Всі закупівлі проведені без використання електронної системи. Фінансування закупівель відбувається за кошти обласного бюджету.

ТОВ “ЕЙ БІ ЕМ Технолоджі” зареєстровано в серпні 2016 року. Засновник та власник компанії дніпрянин Ігор Циркін. Його фірма входить до складу корпорації «Алеф» дніпровського бізнесмена з кіпрським паспортом Вадима Єрмолаєва. Ігор Циркін є близьким родичем Вадима Єрмолаєва.

Ігор Циркін – народний депутат України VII скликання від Партії регіонів, екс-депутат Дніпропетровської обласної ради від партії «Опозиційний блок» та діючий депутат Дніпропетровської облради від партії Блок Вілкула «Українська перспектива».

Під час роботи у Верховній Раді Циркін прославився ігноруванням голосування за створення Антикорупційного Бюро, за що був «розстріляний» гнилими помідорами.

Залиште відповідь