ФОП-новачок ремонтуватиме покрівлі міських очисних споруд у Вараші
17.11.2022   //   53 Переглядів

Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради прозвітував про підписання договору щодо поточного ремонту покрівель міських очисних споруд в Північній промисловій зоні. Вартість замовлення, яке віддали ФОП Охрімчук Леоніду Григоровичу, склала 439,81 тисяч гривень. 

Конкурентні торги для визначення переможця торгів не проводили, обмежившись звичайним звітом в системі Prozorro. Завершити ремонтні роботи підрядник має до 25-грудня поточного року. Детального техзавдання або дефектного акту замовник такі не опублікував. 

Щодо підрядника, то Леонід Охрімчук є молодим, в усіх сенсах, однак вельми успішним підприємцем. 22-річний Охрімчук зареєструвався як ФОП у серпні 2022 року,однак вже встиг отримати 5 замовлень на 1,51 мільйона гривень. Три договори, разом з вищезгаданим, підписав з Охрімчуком Департамент житлово-комунального господарства, майна та будівництва виконавчого комітету Вараської міської ради, а ще два Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради. 

 

Залиште відповідь