Учасники з одним принтером на двох зімітували конкуренцію на продуктових торгах Здолбунівського геріатричного пансіоната
15.11.2022   //   104 Переглядів

Комунальний заклад “Здолбунівський геріатричний пансіонат” Рівненської обласної ради за результатами відкритих торгів підписав з ПП “Комбінат продуктів харчування” 3 договори на постачання продуктів загальною вартістю 791,58 тисяч гривень. В усіх трьох випадках другим учасником торгів був ФОП з Дубного Віктор Вишинський. 

Усі три договори було підписано 8-го листопада. Постачати ж товар підрядник має до кінця поточного року. 

На перших торгах учасники боролись за замовлення 2800 кг свіжемороженої риби. При очікуваній вартості в 364 тисячі гривень, “Комбінат продуктів харчування” згодився поставити товар за 352,8 тисяч, а Віктор Вишинський за все ті ж 364 тисячі. При цьому жоден з учасників не змінював свої першої пропозиції під час аукціону. 

Предметом закупівлі другого тендеру були 2100 банок кільки в томаті, 1200 банок товстолоба в томаті та 450 банок товстолоба в олії. Стратегія учасників тут була ідентична попереднім торгам. Більш дешевша пропозиція комбіната – 214,78 тис грн і дорожча ФОПа – 222 тисячі. Жодної зміни цінових пропозицій на аукціоні. 

І на завершення третє замовлення – 2800 кілограмів охолодженого курячого м’яса. Тут пропозиції учасників виявились взагалі ідентичними – 224 тисячі гривень. Однак жодна сторона не скинула під час аукціону ні копійки. А переможцем було обрано “Комбінат продуктів харчування” оскільки його пропозиція з’явилась на сторінці закупівлі першою. 

Варто зауважити, ФОП Вишинський Віктор Васильович в будь якому випадку не мав шанси отримати вище згадані замовлення, оскільки в усіх трьох випадках замість необхідної тендерної документації завантажував лише один документ – “Пропозицію на участь у торгах на закупівлю”. Однак навіть цієї “пропозиції” вистачило аби помітити, на документах учасників однакові дефекти друку, що свідчить про використання однієї і тієї ж офісної техніки.

ФОП Вишинський Віктор Васильович був зареєстрований як підприємець в 2006-му році. Встиг отримати в Prozorro 117 замовлень на 6,16 мільйонів гривень. 

ПП “Комбінат продуктів харчування” нині належить Інні Іващенко з села Рачин Рівненської області. Підприємиці також належить ТОВ “Дубенський консервний завод”. Незважаючи на те, що фірма була зареєстрована ще в 2012 році, за цей час “Комбінат” підписав лише 8 договорів на 1,15 мільйона гривень.

Залиште відповідь