У Тернополі замовили систему пожежогасіння за понад 3 мільйона
15.11.2022   //   202 Переглядів

У Тернополі замовили систему пожежогасіння за понад 3 мільйони гривеньГоловне управління ДСНС України у Тернопільській області 1 листопада уклало з ТОВ «Променергообладнання» угоду про постачання системи пожежогасіння загальною вартістю 3 млн 320 тис. грн (з яких 553 тис. грн ПДВ).

Про це йдеться в системі Prozorro. Закупівлю провели за процедурою «Українська Визвольна війна», придбавши товар напряму у постачальника без тендера.

Згідно з угодою, систему пожежогасіння типу WJFE 300 SYSTEM підприємство має поставити не пізніше 19 грудня. Обладнання, судячи з калькуляції ціни, завозять з Італії.

За інформацією на сайтах виробників WJFE 300 – це спеціальна система, що використовує запатентовану фурму зі спеціальною системою змішування абразиву та води. Це ефективний інструмент для свердління/різання всіх типів матеріалів: дерева, сталі, пластику, скла, бетону тощо. Після завершення процесу свердління розпилена вода (водяний туман) під тиском перетворюється на пару, збільшуючи свій об’єм у 1700 разів, насичуючи атмосферу та видаляючи кисень у вогонь, які знижуються так само швидко, як і температура.

Підрядник ТОВ «Променергообладнання» зареєстроване у Києві 2008 року. Засновником вказаний Андрій Вікторович Заліський. Протягом жовтня-листопада вказане підприємство поставило низці обласних ДСНС аналогічні системи пожежогасіння. Загалом за період участі в публічних закупівлях станом на листопад цього року фірма отримала 143 договори на 38,9 млн грн.

Залиште відповідь