У Кропивницькому фірма отримає без торгів ділянку для облаштування укриття
15.11.2022   //   107 Переглядів

Міська рада Кропивницького планує передати в оренду земельну ділянку площею 276 м кв. по вулиці Преображенській біля будинку №5, що в самому центі міста, приватному підприємству «Лайтнінг-Кір».

Проєкт рішення про надання дозволу на розроблення відповідного проєкту землеустрою з’явився на сайті мерії.

Згідно з ним, підприємство звернулося до мерії 12 жовтня з проханням надати ділянку для будівництва укриття. Оскільки йдеться про розміщення інженерної споруди, землю можуть передати без проведення конкурентних земельних торгів. Термін оренди, на який виділятиметься земля, наразі не вказаний.

ПП «Лайтнінг-Кір» зареєстроване у Кропивницькому 2004 року у будівлі по вулиці Шевченка 6/2, де знаходиться офіс групи компаній «Ай Енд Ю Груп» латифундиста Сергія Тарасова, який спонсорував передвиборчу кампанію «Слуги народу» в області, а його син Олег Тарасов став нардепом від цієї політсили. До 2019 року Сергій Тарасов значився бенефіціаром «Лійтнінг-Кір». 

Це ж підприємство отримало в оренду земельну ділянку площею 1057 м кв. по вулиці Маланюка під будівництво багатоквартирного будинку, а згодом добилося зміни цільового призначення. Нині там працює автомийка. 

Залиште відповідь