Підрядник-новачок за 5 мільйонів відремонтує Чернігівську районну раду 
15.11.2022   //   109 Переглядів

Управління капітального будівництва Чернігівської обласної державної адміністрації 1 листопада уклала угоду з ТОВ «Будівельно-виробнича фірма “Кратос Плюс» на ремонт будівлі Чернігівської районної ради. Вартість укладеної угоди склала 4,9 млн грн. 

Інформація про укладену угоду з ТОВ «Будівельно-виробнича фірма “Кратос Плюс» опублікована 11 листопада в «Прозорро»

За умовами укладеної угоди, поточний ремонт будівлі Чернігівської районної ради ТОВ «Будівельно-виробнича фірма “Кратос Плюс» має виконати до 31 грудня 2022 року. Зокрема підрядник має улаштувати вікна та укоси. Оплата за договором здійснюється за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.  

Зазначимо, що це перший підряд ТОВ «Будівельно-виробнича фірма “Кратос Плюс». До цього фірма двічі брала участь у публічних закупівлях, однак не мала успіху через вищу цінову пропозицію.

ТОВ «Будівельно-виробнича фірма “Кратос Плюс» зареєстрована у Чернігові. Власниками фірми є Ярослав Гіріч та Олександр Шульга. Ярослав Гіріч зять колишнього представника адміністративного суду Чернігівщини. У 2016 році безуспішно Ярослав Гіріч балотувався до Верховної Ради України. 

Залиште відповідь