У Чернівцях купують три вживані дорожні пилососи за 5 мільйонів
13.11.2022   //   81 Переглядів

9 листопада Департамент інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради повідомив про намір укласти договір на придбання трьох подорожніх пилососів. Загальна вартість техніки складе трохи більше 5 млн гривень. Поставити її мають до 10 грудня.  Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Єдиним учасником закупівлі і, відповідно, її переможцем стало київське підприємство “Хеві тракс”, що запропонувало комунальникам три спеціальні автівки на базі шасі Іveco ml 75 – малогабаритної вантажівки. 

Дата виробництва автівок невідома, але вимогами замовника передбачено, що вони мають бути виготовлені не пізніше 2011 року. Разом з тим учасник-переможець надав довідку що автівки нібито мають не менше 10% вітчизняної локалізації під час виробництва. Яким чином це підтверджено, окрім довідки самого учасника, невідомо. В результаті, вартість одного авто скала близько 43 тисяч доларів за ринковим курсом.  

Це перша закупівля дорожньої техніки комунальниками з моменту повномасштабного вторгнення росіян. До цього Департамент здійснював переважно закупівлі послуг з поточного ремонту та реконструкції дорожньої мережі міста. Всього ним у 2022 році укладено 270 угод на 442 млн гривень. 

У свою чергу підприємство “Хеві тракс” зареєстроване у Києві і належить Дмитру Павленку. Для нього це перша угода, укладена із розпорядниками бюджетних коштів. 

Залиште відповідь