Полтавська лікарня без конкуренції замовила 9 генераторів на 11 мільйонів
13.11.2022   //   71 Переглядів

Полтавська обласна клінічна лікарня ім.М.В.Скліфосовського повідомила про намір укласти договір на закупівлю 9 дизельних генераторів, спільною номінальною потужністю 1,6 мВТ. Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”. За генератори лікарня має заплатити трохи більше 11 млн гривень. Їх виготовленням та постачанням займається київське підприємство.

Відповідно до умов тендерної документації, постачальник має забезпечити закладу 2 генератори потужністю 108 кВт, 1 генератор потужністю 350 кВт, 4 генератора потужністю 160 кВт, та ще 2 генератора по 200 кВт.  В результаті свою пропозицію для участі у торгах подав лише один учасник – київське підприємство “Дарекс-енерго”. Запропонована ним вартість 9 генераторів – 11,5 млн гривень. Поставити товар мають до 21 листопада, але ця дата може бути змінена за згодою сторін.

“Дарекс-енерго” є одним із локальних виробників дефіцитних нині дизельних електрогенераторів та спеціалізується на виготовленні генераторів великої потужності. За три останні місяці компанія вже отримала або фактично отримала право на замовлення від розпорядників публічних коштів на майже 55 млн гривень. За весь попередній рік у активі компанії 170 угод на суму 77 млн гривень від аналогічних замовників.

“Дарекс-енерго” належить Дмитру Алтухову та Андрію Чухно. Компанія заснована у 2014 році. 

Залиште відповідь