Одеські реабілітологи накупили кухонної техніки невідомого виробництва на 5 мільйонів
13.11.2022   //   78 Переглядів

На Одещині реабілітаційний центр “Одеський”, засновником якого є ДСНС, у межах спрощеної закупівлі придбав кухонної техніки на 5 млн гривень. Ні підписаний з переможцем закупівлі договір, ні його пропозиція не має відомостей про виробників зазначеної техніки і країни її походження. Відповідна інформація міститься в системі “Прозорро”. Обладнання має бути поставлене до кінця поточного року.

Закупівля була оголошенна реабілітологами 17 жовтня. Умовами передбачено постачання різного спеціального кухонного обладнання: холодильних шаф, міксерів, слайсерів, тістомісів, електроплит та іншого. Всього в переліку техніки 45 різних позицій. На етапі подання тендерних пропозицій до замовника звернувся анонімний учасник, який зазначив, що технічні характеристики, які прописані у вимогах тендерної документації, співпадають із технікою російського виробництва.  

В результаті свою пропозиції для участі у торгах подав лише один учасник – “Спільне товариство “Контакт”, що запропонувало поставити необхідну техніку за 5,1 млн гривень. Договір з ними підписали 3 листопада. Найкоштовнішими позиціями у пропозиції стала посудомийна машина конвеєрного типу Ozti OBF 3000M за понад 1 млн гривень. Решта виробників техніки невідомі. 

Для компанії переможця – це один з найбільш коштовних договір в історії співпраці із розпорядниками публічних коштів і перший укладений з моменту повномасштабного вторгнення військо російської федерації. До цього в активі СП “Контакт” було понад 90 угод на постачання різних товарів, переважно кухонної техніки, зокрема і на замовлення Збройних сил України. Серед засновників компанії – громадянин США Сем Зальцер, а також Арон Грішпун, Ігор Браіловський та Юрій Ровенський.   

У свою чергу з  початку року реабілітаційний центр “Одеський” уклав 171 угоду на постачання різних товарів та послуг, загальною вартістю понад 44 млн гривень. 

Залиште відповідь