У Луніна без торгів злили ще 10 мільйонів на ремонт гуртожитку для переселенців 
12.11.2022   //   81 Переглядів

Полтавські будівельники без торгів віддали 10 млн гривень на ремонт гуртожитку під потреби тимчасово переміщених осіб. Підрядника, обраного чиновниками, раніше судили за розкрадання коштів, виділених на ремонт профтехучилища. Однак його провину правоохоронці довести не змогли. Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

10 листопада між Департаментом будівництва, містобудування і архітектури Полтавської ОВА та товариством “Будімперія 2017” було підписано договір на капітальний ремонт приміщень гуртожитку одного з навчальних закладів міста Гадяч. Роботи мають бути виконані відповідно до кінця травня наступного року. Разом з тим замовником робіт не опубліковано у системі “Прозорро” договору, відповідно об’єми робіт, та вартість матеріалів, які використовуватимуться підрядником, невідома.
Компанія “Будімперія 2017” належить місцевому підприємцю Олексію Лисенку. Як повідомляє полтавське інтернет-видання “Полтавщина”, у 2019 році його почали судити за заволодіння коштами, виділеними на реконструкцію одного із профтехучилищ області. За версією слідства, Лисенко разом з “поплічницею” в особі очільниці ПТУ неправомірно “освоїли” 308 тисяч гривень. Але провину підприємця, на думку суду, слідству довести не вдалося, і він отримав виправдовувальний вирок. 

З моменту повномаштабного вторгення росіян це п’ята угода для “Будімперії 2017”. Всі вони укладені на Полтавщині. Наприкінці жовтня підрядник за аналогічною “схемою”, без проведення торгів, отримав від цього ж замовника 6,5 млн гривень на реконструкцію іншого житлового об’єкта. 

Залиште відповідь