Відхиливши дві дешевші пропозиції кропивницькі комунальники планують купувати сіль у фігуранта журналістських розлідувань 
11.11.2022   //   52 Переглядів

Комунальне підприємство “Універсал 2005” Кропивницької міської ради за результатами відкритих торгів  повідомило про намір підписати з ТОВ “Костанза” договір на постачання кам’яної солі. Мова йде про партію на 368 тонн, за яку замовник планує заплатити 3,24 мільйона гривень. 

Зауважимо, пропозиція потенційного переможця торгів не була економічно найвигіднішою. Так ТОВ “Авест буд” заявив про готовність виконати замовлення за 3,09 мільйона, а ТОВ “Рост трейдинг” за 3,15 мільйона гривень. Пропозиції обох учасників однак було відхилено.  “Авест буд” заархівувавши свої документи не подбав про можливість їхньої безпечної “розпаковки” тож наразі файл видає помилку яка унеможливлює ознайомлення з вмістом тендерної документації. А от “Рост трейдинг” формуючи власний пакет документів забув про кілька позицій – гарантійний лист на підтвердження технічних характеристик товару, інформація про застосування учасником заходів із захисту довкілля та ін.

Окрім згаданих компаній до участі в торгах долучилось ще четверо: ТОВ “Зальц” з пропозицією в 3,73 млн грн, ТОВ “Аріал альянс” – 3,75 млн грн, ТОВ “Технології бізнеса” – 4,04 млн грн і ТОВ “Український ремонтний завод”, який був готовий поставити товар за 4,05 мільйона. 

Якщо ж договір з ТОВ “Костанза” все ж буде підписано, замовник зекономить 1,36 мільйона гривень, або ж майже 30% від очікуваної вартості. 

Власниками ТОВ “Костанза” наразі є одеситка Лариса Похила і прописаний в селищі Ялта, Донецької області Сергій Алабаш. Свого часу компанія була одним з фігурантів журналістського розслідування щодо  посередників, які купували технічну сіль на державному підприємстві «Артемсіль», а потім її перепродавали  з великою націнкою. Крім того повідомлялось, що засновники “Костанза” це  люди з оточення російської нафтової компанії «Лукойл». 

Залиште відповідь