В Рівному на майже 2 мільйони замовили ремонт наслідків ракетного удару
11.11.2022   //   78 Переглядів

 Департамент інфраструктури та благоустрою Рівненської міської ради протягом 3 листопада підписав з різними підрядниками шість угод про ліквідацію наслідків ракетного удару по об’єкту критичної інфрастуркутри та житлових будинках загальною вартістю 1 млн 957 тис. грн.

Про це йдеться в системі Prozorro. Усі закупівлі провели напряму за процедурою «Українська визвольна війна». Згідно з договорами, підрядники мають завершити ліквідацію наслідків удару до 23 і 31 грудня.

Зокрема, заміна вікон в будівлі критичної інфраструктури обійдеться у 995 тис. грн, а дверей – 327,6 тис. грн. Роботи виконає ФОП Сергієнко Михайло Андрійович, який зареєстрований у Рівному минулого року. За цей час він встиг отримати договорів на трохи більше півтора мільйона гривень, замовниками були переважно управління Рівненської міськради.

Ремонт даху об’єкта критичної інфраструктури обійшовся у 459 тис. грн, який виконає ТОВ «Реноме-Євробуд». Фірма входить до групи компаній «Реноме» з Рівного. Співвласниками групи, за даними Youcontrol є підприємець Анатолій Кричильський, народний депутат України 6 скликання, ексголова Рівненської обласної державної адміністрації (2006–2010) Віктор Матчук та підприємиця Надія Гладкевич, яка була помічницею Матчука за його нардепства, а у 2015 році балотувалася до Рівненської облради від «Європейської солідарності».

Ще три невеликі підряди вартістю 131,8 тис. грн, 27,6 тис. грн та 15,7 тис. грн дісталися ФОПу Дячуку Сергію Степановичу за поточний ремонт у трьох житлових будинках, які також постраждали від ракетного удару.  

Нагадаємо, 22 жовтня РФ завдала масованого ракетного удару по Україні, пошкодивши об’єкти критичної інфраструктури.

Залиште відповідь