Криворізькі комунальники на 35 мільйонів придбають великовантажну спецтехніку у фірми з села на Харківщині 
11.11.2022   //   264 Переглядів

Комунальне підприємство «Кривбасводоканал» повідомило про намір підписати договори на поставку сімох самоскидів та сідельного тягача. Спецтехніку продасть комунальникам ТОВ “Техніка 3000”.

Інформація про закупівлю міститься в системі Прозорро.

Закупівлі проведені за процедурою відкриті торги з особливостями. Участь у них  взяла лише одна фірма – ТОВ “Техніка 3000” і запропонувала криворізьким комунальникам сім автомобілів МДКЗ-24-11 на базі самоскида Sitrak C5H СБМ та автомобіль МДКЗ-25-11 на базі Sitrak C7H СБМ.

ТОВ “Техніка 3000” створено в липні 2021 року. Основний вид її діяльності – виробництво автотранспортних засобів. Сайт компанії tekhnika3000.com.ua не працює. Фірма двічі виходила на Прозорро і обидва рази отримала замовлення. Замовник один і той самий – комунальне підприємство «Кривбасводоканал» Криворізької міської ради. Загальна вартість спецтехніки, яку придбають криворізьки комунальники у фірми з Харківщини – 35 млн. грн.

ТОВ “Техніка 3000” прописана в селищі Прогрес Ізюмского району Харківської області. Там же прописаний і її власник Владислав Хомутовський. Згідно даних аналітичної платформи YouControl, він також володіє нещодавно створеною фірмою «Інсет плюс». В свою чергу ця компанія серед засновників має ТОВ «Енердж систем» – фірму, яка поставила на потік реєстрацію юридичних осіб в Україні.

Само ж ТОВ “Енердж Сістем» має прописку в Києві в місці масової реєстрації, а належить мешканцю села Лисянка на Черкащині Юрію Деревецькому. Серед засновників вказано ще Олександра Терлецького з села на Вінниччині. Обидва вони пов’язані із 1600 різними компаніями на двох, в яких  зазначені або засновниками, або керівниками. 

Нагадаємо, що заснована цими «селянами» компанія ТОВ «Еір Юніт» продала виконкому Криворізької міськради квадрокоптерів на 18,5 млн. грн.  

Тепер ще одне новостворене дітище підприємливих регістраторів – ТОВ “Техніка 3000” продає криворізьким комунальникам самоскиди та сідельного тягача на загальну суму 35 млн. грн. 

Залиште відповідь