Фірма депутата Рівненської райради без торгів отримала мільйон на ремонт приміщень місцевої гімназії
11.11.2022   //   47 Переглядів

Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради прозвітувало про підписання чергового договору щодо ремонту приміщень для облаштування укриттів-“бомбосховищ”. За 1,08 мільйона гривень ТОВ “Західміськбуд” має провести поточний ремонт приміщень Рівненської гімназії “Гармонія” пристосувавши їх під найпростіші укриття. Виконати замовлення підрядник має до 18 листопада. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

У договорі, що підписали сторони 24-го жовтня, передбачені роботи з очищення приміщень від сміття, штукатурення та фарбування стін, улаштування бетонної стяжки, демонтаж старого та прокладка нового трубопроводу, установка умивальників, унітазів, розеток, повітряних фільтрів та інше. 

Схожі роботи управління капбудівництва також замовило до виконання у 1-му та 27-му дитсадках Рівного. 

Як вже було згадано, підряд без застосування конкурентної процедури закупівель було віддано рівненському ТОВ “Західміськбуд”. Фірма належить депутату-”свободівцю” Рівненської районної ради Роману Козлюку. 

На початку року Козлюк засвітився у справі щодо недекларування майже 6 мільйонів гривень доходу.  Про це йдеться в акті Національного агентства з питань запобігання корупції. В документів  НАЗК також вказано, що депутат “підтвердив недостовірність вказаних відомостей”. Варто зазначити, що недостовірне декларування статків підпадає під ознаки правопорушення, передбаченого ч.1 статті 366-2 Кримінального кодексу України.

Залиште відповідь