Будівельна компанія з Кам’янського продала за 5,5 мільйонів дніпровським рятувальникам турецький самоскид  
11.11.2022   //   78 Переглядів

9 листопада аварійно-рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровський області відзвітувало про закупівлю у ТОВ «Нові будівельні технології-2008» самоскида вартістю 5,46 млн грн.

Інформація про укладену угоду опублікована в системі Прозорро.

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна».

ТОВ «Нові будівельні технології-2008» поставить дніпровським рятувальникам укомплектований самоскид BMC TGR 3540 DXD (6х4) 18m3 TIPPER TRUCK.

BMC – це найбільший турецький виробник спецтехніки. На український ринок компанія зайшла в минулому році. Офіційним ексклюзивним представником бренду в нашій країні стала компанія Автомаз-Україна, засновники та власники якої походять з країн-агресорок Росії та Білорусі. Сьогодні активи компанії передані під управління АРМА.  

ТОВ «Нові будівельні технології-2008» зареєстровано більше 14 років тому. До 2019 року компанія займалася будівництвом житлових і нежитлових будівель. Підприємство належить трьом кам’янчанинам – Сергію Шаповалу (10%), Віталію Вязовому (10%) та Леоніду Мешечко (80%). В 2015 році Мешечко балотувався в Кам’янську міськраду від партії «Відродження».

Фірма працює на Прозорро, але раніше ніколи не продавала спецтехніку та не співпрацювала з аварійно-рятувальним загоном спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровський області.

Залиште відповідь