Вінницькі рятувальники закупились протигазами на понад 2 мільйона 
10.11.2022   //   42 Переглядів

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області 26 жовтня уклало з ТОВ «Технологія для життя» угоду про постачання протигазів загальною вартістю 2 млн 293 тис. грн (з яких 458,6 тис. грн ПДВ).

Про це йдеться в системі Prozorro. Закупівлю провели напряму без тендеру, що передбачено в умовах воєнного стану.

Згідно з договором, підрядник до 21 листопада має поставити 468 комплектів панорамних масок Panorama Nova Standart P. Вартість одного комплекту складає 4900 грн.

За інформацією виробників, маска Drager panorama nova standard P призначена для роботи в задимлених приміщеннях і входить в комплект дихальних апаратів на стислому повітрі. Вона сумісна з дихальними апаратами зі стисненим повітрям, системами з подачею повітря, а також рециркуляційними апаратами для застосування пожежними ДСНС, в гірничодобувній галузі або промисловості.

ТОВ «Технологія для життя» зареєстроване у Києві 1999 року. Його засновниками вказані: Людмила Борисівна Максимчук, Наталя Володимирівна Мазанєнко, Олексій Володимирович Зубков, Василь Володимирович Федяєв, Дмитро В’ячеславович Христюк. За період участі в публічних закупівлях станом на листопад 2022 року підприємство отримало 240 договорів на 80,8 млн грн.

До повномасштабної війни подібні маски вказане підприємство постачало дешевше – по 2850 грн за одиницю.

 

Залиште відповідь