У Тернополі Служба автодоріг віддала майже сто тисяч за утримання доріг охоронній фірмі
10.11.2022   //   92 Переглядів

Служба автомобільних доріг Тернопільської області 28 вересня заплатила ТОВ «Центр безпеки і комфорту» 91,7 тис. грн двома платежами за експлуатаційне утримання доріг держзначення.

Платіжки оприлюднені на веб-порталі використання публічних коштів. Також на це звернули увагу в організації Dozorro.

Як ідеться у відомостях транзакцій, оплата здійснена згідно з договорами від 12 травня. Проте в системі Prozorro звіти про укладені договори наразі не оприлюднені.

За інформацією аналітичної системи Youcontrol, ТОВ «Центр безпеки і комфорту» зареєстроване у листопаді 2021 року в Тернополі. Основним кведом вказано діяльність приватних охоронних служб. Раніше вказане підприємство не брало участі в публічних закупівлях.

Засновницею фірми значиться Віра Євгенівна Ліщинська. Інформації про неї у відкритому доступі вкрай мало. На сайті Тернопільської мерії розміщений проєкт рішення щодо відведення особі з таким же прізвищем та ініціалами ділянки для розміщення дорожнього сервісу. Директором фірми вказаний Василь Євгенович Мокрицький. Особа з ідентичними даними до 2018 року обіймала посаду начальника відокремленого територіального підрозділу в Тернопільській області Державної установи «Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України». У 2015 році він претендував на посаду начальника управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю.

 

Залиште відповідь