«Сучасні вантажівки» поставлять сумським та хмельницьким ДСНСникам тягачі Ford Trucks по 5 мільйонів
10.11.2022   //   83 Переглядів

Загін технічної служби Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області 7 листопада замовив ТОВ “Сучасні вантажівки” спеціалізований сідельний тягач за 5,21 млн грн.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Підрядник поставить тягач Ford Trucks 3548T LR. Він призначений для перевезення низькорамного напівпричепа з інженерною технікою, напівпричепа з вогнегасячими речовинами та доставки гуманітарних вантажів. Матиме низьку кабіну з одним спальним місцем, гідравлічний насос.

Такий самий тягач за таку ж суму 3 листопада замовив аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області. Ford Trucks 3548T LR хмельницьким рятувальникам теж поставить ТОВ “Сучасні вантажівки”.

Обидві закупівлі проведені без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна», що дозволяє швидко проводити тендери в умовах воєнного часу і передбачає участь єдиної фірми.

ТОВ «Сучасні вантажівки» засноване у Києві в 2008 році, належать через ТОВ «Ріалто» та ПАТ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд «Коннект» брату та сестрі Євгенію та Ользі Мещаніним. Згідно з «Прозорро», з 2016 року фірма отримала замовлень на загальну суму 2,33 млрд грн.

За даними системи Youcontrol, головний актив родини Мещаніних автомобільний холдинг «Автек»–дилер вантажних автомобілів та спецтехніки Ford Trucks, МАЗ, Volat.

Залиште відповідь