Шляховики відкинули «Автомагістраль» з ремонту дороги на Житомирщині за понад 42 мільйони: фірма подала скаргу до АМКУ 
10.11.2022   //   50 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Житомирській області опублікувала намір укласти угоди з ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» на аварійні роботи з ліквідації руйнувань та деформацій шарів дорожнього одягу дороги М-06 Київ – Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород). Вартість угоди може скласти 44 мільйони гривень.  

Про це повідомляється в системі ProZorro.

За умовами тендерної документації, роботи мають виконуватися на ділянках км 232+000 – км 248+000 (окремими ділянками) до кінця 2022 року. 

Очікувана вартість закупівлі становила – 45,4 млн грн. Конкуренцію на торгах ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» склало ПП «Автомагістраль», запропонувавши дешевшу пропозицію на 1,3 млн грн.

Спочатку у ПП «Автомагістраль» тендерний комітет знайшов невідповідності, але надав можливість усунути порушення до 5 листопада. Зокрема учаснику “необхідно було надати копію чинного на кінцеву дату подання пропозиції сертифікату учасника на систему управління якістю ISO 9001:2015 на будівництво доріг і автострад, мостів, тунелів та копію чинного на кінцеву дату подання пропозиції сертифікату учасника на систему екологічного менеджменту ISO 14001:2015 на будівництво доріг і автострад, мостів, тунелів”. Однак додані документи не дали можливість фірмі отримати підряд, тендерний комітет відхилив пропозицію «Автомагістралі».

8 листопада Служба автомобільних доріг у Житомирській області опублікувала намір укласти угоду з ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада». На наступний день «Автомагістраль» подала скаргу до АМКУ на рішення тендерного комітету щодо неправомірного рішення про відхилення своєї тендерної пропозиції. У своїй скарзі фірма зазначає і про недоліки у документації конкурента. Один з яких  відсутність листа-згоди на обробку персональних даних Шкіля М.В. та Демиденка В.І. Скарга очікує розгляду.

ТОВ «Спільне Українсько-Німецьке Підприємство «Автострада»  зареєстроване у Вінниці, спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад. Власником фірми є Максим Шкіль. ТОВ «Спільне Українсько-Німецьке Підприємство «Автострада» є одним із засновників Національної асоціації дорожників України.

 Як писали «Наші Гроші», компанія входить до переліку підприємств, яким під час війни заплатили найбільше коштів з держбюджету.

ПП «Автомагістраль» зареєстроване в Київській області, Вишгородському районі, село Синяк. Спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад. Власником фірми є Микола Олексійович Скоростецький, який у 2005-2007 роках очолював Службу автомобільних доріг у Київській області.

Залиште відповідь