Сарненська міськрада віддала 3 мільйона на ремонт “бомбосховища” фірмі ексдепутата місцевої райради
10.11.2022   //   62 Переглядів

Сарненська міська рада прозвітувала про підписання замовлення на поточний ремонт та облаштування споруди цивільного захисту у місті Сарни. Підрядником, що виконає роботи за 3,11 мільйона гривень, було обрано ТОВ “Західметал”. Відповідна інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro. 

Конкурентні торги замовник вирішив не проводити, обмежившись звичайним звітуванням про укладений договір. Заплановано, що роботи виконуватимуться в два етапи – до кінця поточного року, що коштуватиме замовнику 1,35 млн грн, та з 1 січня по 19 лютого, 2023-го року, за що міськрада заплатить 1,76 мільйона гривень. 

В договорі відсутні техзавдання чи дефектний акт, тож точного переліку робіт, що будуть виконанні в споруді цивільного заходу, ми не маємо. 

Власником ТОВ «Західметал» є Олег Жошко, який донедавна був депутатом Сарненської райради Рівненської області від “Єдиного центру” Андрія Балоги. Жошка підозрювали у розкраданні 2,7 млн грн. бюджетних грошей під час ремонту дороги. 

Сарненська міськрада є одним з улюблених замовників  ТОВ «Західметал». Між сторонами було підписано 24 договори на 66,56 мільйонів гривень. Загалом підприємство наразі має 90 отриманих через Prozorro бюджетних замовлень на суму 411,06 мільйонів гривень.

Залиште відповідь