Підприємство, яке планує будувати МакДональдз у Кропивницькому, просить про поділ ділянки
10.11.2022   //   102 Переглядів

У Кропивницькому ТОВ «Укрсфера», яке орендує ділянку в центральному сквері міста площею 0,6 га, просить у міської ради дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо поділу вказаної землі.

Відповідний проєкт рішення розміщений на сайті мерії.

Згідно з документом, фірма планує замовити проєкт землеустрою з поділу ділянки на дві площею 0,4 і 0,2 га з призначенням для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування. Як видно зі схеми поділу ділянки, доданої до проєкту рішення, на більшій за площею ділянці, яка ближче до будівлі мерії, знаходяться давно зведені торговельні об’єкти, а менша ділянка відповідно розташована ближче до вулиці Преображенської і менш забудована.

Раніше міськрада видала «Укрсфері» містобудівні умови на будівництво у центральному сквері ресторану «МакДональдз». Проти зведення на місці скверу ресторану протестували місцеві «зелені» активісти, які переконували, що не варто знищувати зелену зону, а Мак треба збудувати в іншому місці. Також активісти подали позов про визнання недійсним вказаного договору оренди.

ТОВ «Укрсфера» отримало ділянку в оренду ще у 2004 році, коли фірму очолював ексдепутат міськради Олег Гнибіденко. Проте минулого року «Укрсфера» змінила власника й розпочалася підготовка до будівництва «МакДональдзу». Наразі засновником цього підприємства вказаний Сергій Броніславович Волощенко з Кривого Рогу.

Залиште відповідь