За перший тиждень листопада рівненські рятувальники замовили спецтехніки на 39 мільйонів 
08.11.2022   //   64 Переглядів

Протягом першого тижня листопада Аварійно – рятувальний загін спеціального призначення Головного управління ДСНС України у Рівненській області прозвітував про підписання 5 контрактів на придбання різноманітної спецтехніки. Загальна вартість замовлення склала 38,8 мільйонів гривень. 

Два найдорожчі замовлення, на суму 28,71 мільйонів гривень, виконає ТОВ “Валідус спецавто”. Так до 21 листопада фірма має поставити спеціальну піротехнічну машину важкого типу ВС ПМ-В TGS вартістю 21,78 мільйонів та спеціальну аварійно-рятувальну машину легкого типу ВС ML200 САРМ-Л за 6,93 мільйонів гривень. 

Піротехнічна машина буде обладнана засобами безперервного буксирування спереду, кран-маніпуляторної установокою, комплектом вибухотехніка, індивідуальним комплектом для сапера-піротехніка, квадрокоптером, мотопомпою, бензопилою, телескопічним акумуляторним гідравлічним домкратом та ще чималою кількістю технічних засобів. Автомобіль матиме колісну базу 6 на 6, дизельним двигуном, механічною коробкою передач, лебідкою та броньованим паливним баком. 

Що ж до аварійно-рятувальної машини легкого типу, то її було зробенона шасі повнопривідного пікапа Mitsubishi L200 з дизельним двигуном. В комплекті з автомобілем йтиме планшет Enduro DA810, автомобільна цифрова радіостанція MOTOROLA, мобільна освітлювальна установка, спецліхтарі та необхідні для рятувальників інструменти: домкрат, розтискач, різак, бензопила та багато іншого. 

А от ТОВ “Техно-трейн” поставить для рятувальників самоскид на шасі FORD TRUCKS 3542 DC за 5,46 мільйонів гривень. До базової комплектації такого автомобіля достатся сигнально-гучномовна балка з гучномовцем, автомобільна цифрова радіостанція і  фарбування у традиційні для рятувальних автівок кольори. 

Ще 4,34 мільйона гривень заплатить аварійно-рятувальний загін за напівпричіп-платформу ЕФВ Сдфіішс 45-3 вантажопідйомністью 45 тонн. Продавець – ТОВ “Транс-Авто-Д”.

І насамкінець ТОВ “НВП-Палич” за 246,9 тисяч гривень поставить замовнику одразу три причепа ПГМФ 8304-02. Це звичайні легкові оцинковані двовісні причепи, які доволі часто використовуються рядовими українцями.  

ТОВ “Валідус спецавто” наразі є одним з основних постачальників спецтехінки для українських рятувальників. Власником та керівником підприємства є киянин Андрій Нагорний, який раніше володів столичним ТОВ «Спецвен». 

ТОВ “Техно-трейн” доволі молода дніпровська фірма – зареєстрована у серпні 2021 року. Власник підприємства Сергій Кривий також значиться серед засновників ТОВ “Виробничо-комерційна фірма Дрогобицький завод автомобільних кранів”, ТОВ “Юкрейніан паблік транспорт”, а також Консорціум “Текстайл рентал сервісез”. Попри річний досвід роботи  “Техно-трейн” вже підписало 10 бюджетних замовлень на 68,47 мільйонів гривень. 

ТОВ “Транс-Авто-Д” зареєстроване у місті Волочиськ Хмельницької області. Власники – місцеві підприємці Віталій Мельник та Андрій Бабкін. Підприємців також можна помітити серед власників ТОВ “Бітум ІІ”, ПП “Менком груп”, ФГ “Товтри”, ГО “Спортивний клуб “Транс-авто-д-боксінг” та інших.

Столичне ТОВ “НВП-Палич” належить киянину Валентину Павленко. Попри те, що фірма зареєстрована ще в 2005-му році, на бюджетних торгах вона не надто активна. З моменту впровадження Prozorro ТОВ “НВП-Палич” отримало 55 замовлень на 2,57 мільйона гривень. 

Залиште відповідь