“Рівненський облавтодор” відсудив 2,7 мільйона боргу у столичного підрядника “Великого будівництва”
08.11.2022   //   56 Переглядів

Господарський суд Рівненської області задовольнив позов Дочірнього підприємства “Рівненський облавтодор” ВАТ “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України”, зобов’язавши стягнути з ТОВ “Спец Комплект Постач” заборгованість у розмірі 2,72 мільйона гривень. Також приватники мають сплатити на користь держави судовий збір в розмірі 40,79 тисяч гривень. Відповідне рішення було опубліковано в Єдиному державному реєстрі судових рішень 4-го листопада. 

Як було встановлено судом 28 жовтня 2020 року між ТОВ “Спец Комплект Постач” та “Рівненським облавтодором” було укладено договір субпідряду предметом якого є надання послуг з експлуатаційного утримання та поточного дрібного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення в межах Рівненської області. Загальна протяжність вказаних доріг складає 1,22 тис км. Ціна договору при цьому становила 63 мільйона гривень. 

Крім того 30 жовтня 2020 року між сторонами було укладено договір про надання послуг дорожньо-будівельної техніки № 100, а  22 лютого 2021 року – договір на виконання робіт з ліквідації аварійної ямковості № 1-21РСМ.

У підсумку за всім трьома договорами Облавтодор виконав взяті на себе зобов’язання. А от приватники хоч і розраховувались, однак не повністю. Підрахувавши усі проведені між сторонами платежі суд дійшов висновку, що не сплачена сума складає 2,82 мільйона гривень. Однак оскільки “Рівненський облавтодор” заявив у своїй позовній заяві суму в 2,72 мільйона, а суд не може вийти за межі позовних вимог, то й розглядав питання про виплату саме цієї суми.

Озвучені факти щодо виконання договірних вимог та невиконання умов щодо оплати наданих послуг “Спец Комплект Постач” в суді жодним чином не оспорив. Тож, вивчивши матеріали справи суд прийняв рішення задовольнити позов “Рівненського облавтодора” та стягнути з відповідача 2,72 млн грн боргу. 

Власниками столичного ТОВ “Спец Комплект Постач” вказані Максим Шиян та Сергій Дяченко. Останньому також належить з півдестяка різноманітних фірм: ТОВ “Квадротек плюс, ТОВ “Квадротек Лімітед”,  ТОВ “Модерн проперті” та інші. Наразі фірма підписала вже 156 бюджетних договорів на 4,84 мільярда гривень. Чимала частка замовлень – підряди “Великого будівництва”. 

Дочірнє підприємство “Рівненський облавтодор” наразі очолює Ігор Гаєнков. 

Залиште відповідь