Фірма з передмістя Житомира за 15 мільйонів ремонтуватиме операційний блок лікарні 
08.11.2022   //   81 Переглядів

Комунальне підприємство «Лікарня №2 ім. В. П. Павлусенка» Житомирської міської ради опублікувало намір укласти угоду з ПП “Будівельна компанія “Гарант-С” на реконструкцію операційного блоку хірургічного корпусу. Вартість угоди може скласти 15,3 млн грн.

Інформація про це оприлюднена на сайті Прозорро.

У тендерній документації зазначається, що підрядник має відремонтувати операційний блок хірургічного корпусу до 14 квітня 2023 року. Зокрема підрядник має відремонтувати стіни, перегородку, підлогу, утеплити зовнішні стіни, утеплити цоколь, відремонтувати покрівлю та інші роботи. 

Очікувана вартість робіт становила 17,3 млн грн. Участь у тендері взяло чотири фірми: ПП Будівельна компанія “Гарант-С” з пропозицією у 15,34 млн грн, ТОВ “Ей Бі Ді Груп” з пропозицією у 15,35 млн грн,  ПРБФ “Комунальник” з пропозицією у 15,37 млн грн та ПП “Елітбуд-1” з пропозицією у 16,65 млн грн. Під час торгів фірми між собою не конкурували та не знижували ціну.

4 листопада КП «Лікарня №2 ім. В. П. Павлусенка» Житомирської міської ради опублікувала намір укласти угоду ПП Будівельна компанія “Гарант-С”.

ПП Будівельна компанія “Гарант-С” засноване у 2002 році у селі Оліївка Житомирського району. З грудня 2021 року одноосібним власником фірми є Юлія Радчук. З 2016 року фірма отримала підрядів на майже 12 млн грн. 

Залиште відповідь