Мерія Кривого Рогу докинула виданню “Червоний гірник” 200 тисяч за піар-послуги 
07.11.2022   //   74 Переглядів

Виконком Криворізької міськради заплатив місцевій газеті «Червоний гірник» 200 тисяч гривень за послуги з висвітлення офіційної інформації щодо діяльності виконкому міської ради.

Інформація про укладену угоду розміщена в системі Прозорро.

Закупівля проведена без використання електронної системи. 28 жовтня чиновники оплатили рахунок.  

ТОВ Редакція криворізької міської газети «Червоний Гірник» очолює Ігор Квочка. Його дружина Ірина Герасименко з 2019 року керує у міськвиконкомі управлінням преси, інформаційної діяльності та внутрішньої політики виконкому Криворізької міської ради. Газета «Червоний гірник» після роздержавлення лишилася заступництва влади і сьогодні суттєво скоротила наклад. За підрахунками, в півмільйонному місті газету отримує лише десь 1000 передплатників.

Раніше ми писали, що виконком Криворізької міськради в вересні замовив реакції «Червоного гірника» рекламно-інформаційних послуг на мільйон. Загалом, чиновники виконкому с початку активної фази війни сплатили газеті 2,19 млн грн. 

Залиште відповідь