Черкаська облрада відремонтує приміщень на 5 мільйонів
07.11.2022   //   72 Переглядів

Комунальне підприємство «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності», що належить Черкаській обласній раді, на капітальний ремонт своїх адмінбудівель. Загальна вартість робіт – 4,99 мільйона гривень.

Про це йдеться на порталі «Прозорро».

Найбільша сума закладена на капітальний ремонт власне самого приміщення Будинку Рад, де базуються одночасно Черкаська ОВА та обласна рада. Очікувана вартість – 3,5 млн грн.

Аукціон пройде 11 листопада, а роботи підрядник має виконати уже 20 грудня.

Будуть відремонтовані кабінети №268, 309, 330, 346, 358, а також коридор 3 і 4 поверхів, фасад та покрівлю. У кабінетах мінятимуть розетки, переклеять шпалери, пофарбують, облаштують підвісні стелі, покладуть лінолеум, поставлять світильники, замінять двері. У коридорах покладуть лінолеум.

Зазначимо, що на 3 поверсі Будинку Рад знаходяться кабінети заступників голови ОВА та його приймальня. На 4-му – приймальна голови обласної ради.

Окрім Будинку Рад, також заплановано ремонт адміністративних будівель в центрі міста по вулицях Хрещатик (вартість – 142 тис. грн) та Смілянській (579 тис. грн та 766 тис. грн). По них аукціони відбулися і переможець був визначений. Ще одні торги щодо будівлі по Благовісній – не відбулися.

Аукціони по ремонтах на Хрещатику та Смілянській виграв підприємець Сергій Шклярук. Він був єдиним учасником і у всіх випадках ціну взагалі не знижував. Наразі замовник повідомив про намір укласти договір з ним.

Йому 59 років. Зареєстрований у Золотоніському районів. У тендерній пропозиції вказав, що має на роботі 3 малярів штукатурів.

Загалом має із «Управління по експлуатації Будинку рад і об’єктів обласної комунальної власності» 33 угоди на 4,4 мільйона гривень, будучи одним з улюблених підрядників у цих комунальників. 

Залиште відповідь