Чернівецькі поліцейські без торгів віддали майже 5 мільйонів на ремонт власної будівлі
05.11.2022   //   79 Переглядів

Протягом жовтня чернівецькі поліцейські замовили ремонт власного адміністративного приміщення на суму понад 5 млн гривень, уникнувши при цьому проведення конкурентних закупівель.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

14 жовтня правоохоронці підписали угоду на закупівлю додаткових робіт з поточного ремонту адміністративної будівлі. Вартість робіт оцінили у трохи менше, ніж 500 тисяч гривень, а підрядником виступило місцеве товариство “Лазур корпорейт”, для якого це стало першим договором із поліцейськими. У системі не оприлюднено копію угоди, а її укладання відбувалося без проведення конкурентної закупівлі. Це дозволяється в умовах воєнного стану в ситуації, коли проведення конкурентної закупівлі неможливе з об’єктивних обставин. Відповідні обставини правоохоронцями не оприлюднені.

17 жовтня між ними та цим же товариством “Лазур корпорейт”  було укладено договір на поточний ремонт приміщення 1-го поверху цієї ж адміністративної будівлі. Договір укладено аналогічно попередньому без проведення конкурентної закупівлі, також у системі відсутня копія документа з кошторисною документацією. 

Цього ж дня, 17-го жовтня, поліцейські також підписали договір на ремонт покрівлі будівлі, вартістю 1,25 млн гривень. Угода також підписана без проведення конкурентної закупівлі з товариством “Будівельна фірма “Чернівціжитлобуд”.

Таким чином загальна вартість підписаних угод склала трохи менше 4 млн 750 тисяч гривень. Роботи мають бути виконані протягом 2022 року.

Товариство “Лазур корпорейт” зареєстроване у місті Сокиряни Чернівецької області та належить Сергію Лупашку. Це найкоштовніші підряди серед договорів компанії, що укладені з публічними замовниками. 

У свою чергу “Будівельна фірма “ЧЕРНІВЦІ­ЖИТЛОБУД” – є одним з найбільших місцевих забудовників та належить родині нині покійного заслуженого будівельника України Василя Мороза. 

Залиште відповідь