За будинок культури, який ремонтували “під вибори” і досі не ввели у експлуатацію, віддали вже 130 мільйонів 
04.11.2022   //   37 Переглядів

24 жовтня департамент капітального будівництва Черкаської обласної військової адміністрації перерахував на рахунки товарисвтва СК “Стройінвест” майже 35 млн гривень.

Відповідна інформація міститься на порталі E-data. 

Кошти перераховані пдряднику за виконання ремонтних робіт із реконструкції будинку культури у місті Каневі. Це перші кошти отримані підрядником за ремонт об’єкта у цьому році. До цього 45 млн гривень він отримав 30 грудня попереднього року та ще 50 млн протягом інших місяців 2021 року. 

Договір на ремонт будинку культури був укладений у березні 2021 року за результатом проведених відкритих торгів, які виграло дніпровське приватне товариство “СК “Стройінвест”. На той момент вартість проєкту оцінювалась у  63 млн гривень, втім зрештою вона виросла у понад два рази. 

Об’єкт екстрено ремонтувався під проведення довиборів на 197 виборчому окрузі. Вони проводилися після того, того як депутат Верховної ради Олександр Скічко склав мандат та очолив Черкаську обласну державну адміністрацію. 

Довибори були призначені на 27 жовтня 2021 року. На них переміг висуванець партії “Слуга народу” та тодішній мер Золотоноші Віталій Войцехівський. Підтримувати Войцехівського та фактично агітувати за нього напередодні виборів приїздив і безпосередньо президент Володимир Зеленський. Поміж інших об’єктів, він відвідував і будинок культури, який назвали “Шевченко HUB”.

Попри візит Президента і відповідну риторику, об’єкт досі не введений в експлуатацію, а працівники закладу жалілися на підрядника за демонтаж системи поливу. 

Директором фірми зараз є Сергій Гавриленко, що був призначений на посаду у червні поточного року. До вересня 2019-го року керівником підприємства був підприємець Денис Островський. Місцеві ЗМІ характеризують Островського як “скандальну особистість“. Також його пов’язують із Геннадієм Корбаном.

Влітку 2020 року Дніпровська прокуратура повідомляла про кримінальне провадження щодо заволодіння коштів під час ремонту спорткомплексу. Йшлося про ремонт СК по вулиці Універсальній у місті Дніпро за 149 мільйонів гривень. Цей об’єкт мали завершити ще у 2018 році, проте у 2019, коли фірма отримала аванс, виявилося, що роботи фактично невиконані. Станом на 2020-й інформувалося, що компанія отримала 148 мільйонів, але роботу так і не закінчила.

Також фірма фігурує в кримінальній справі щодо можливого ухилення від сплати податків.

Залиште відповідь