Вінницька міськрада замовила ремонт сховищ у трьох освітніх закладах на 8 мільйонів
04.11.2022   //   121 Переглядів

Департамента капітального будівництва Вінницької міської ради в один день, 2-го листопада, прозвітував про підписання трьох замовлень на проведення капітального ремонту “бомбосховищ” в освітніх закладах міста. Загальна вартість замовлень склала 8,04 мільйонів гривень. 

Найдорожче – 3,01 мільйона гривень, коштуватиме ремонт сховища Дошкільного навчального закладу №75. Виконати замовлення до 1-го грудня 2022 року має ТОВ “Гранд Буд Союз”. Жодних специфікацій, техзавдань, дефектних актів чи хоча б копії самого договору замовник не надав. Тож дізнатись які саме роботи будуть виконані на об’єкті наразі неможливо. 

Аналогічна ситуація з відсутністю документів можна спостерігати й на закупівлі ремонту сховища Вінницького ліцею №4 ім. Д. І. Менделєєва. Його за 2,55 мільйона гривень виконає ПП “Ладога 77”. 

Остання ж замовлення, на суму 2,47 мільйона гривень, дісталось ТОВ “Вінтехбуд”. Як і попередні два рази – жодної додаткової інформації Департамента капітального будівництва не опублікував. 

Загалом за жовтень і перші дні листопада департамент підписав уже 24 договори на ремонти укритті в освітніх закладах міста. Загальна вартість замовлень за цей період складає 41,47 мільйонів гривень.

Щодо листопадових підрядників міськради, то ТОВ “Гранд Буд Союз” було засновано в 2019 році, а його власниками нині значаться підприємці Юрій Ковтун і Сергій Олексієнко, а також депутат Вінницької райради від “ОПЗЖ” Андрій Поповиченко. 

А от єдиним власником, а заодно й керівником ПП “Ладога 77” є Андрій Гринь, який окрім того ще й працює як ФОП. 

Насамкінець ТОВ “Вінтехбуд” належить вінницьким бізнесменам Сергію Андрушко та Олекснадру Боженьому. І якщо Андрушко числиться в засновниках місцевого клубу екстремального спорту та туризму “Альпін-тур” то другий полковник запасу Служби безпеки України.

Залиште відповідь