У Чернівцях віддадуть 24 мільйона на реконструкцію 900 метрів новим улюбленцям 
04.11.2022   //   49 Переглядів

28 жовтня департамент інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради оголосив про намір укласти договір на реконструкцію 900 метрів вулиці Рівненської. Вартість майбутніх робіт, за результатом проведеного аукціону, складе 23,7 млн гривень. Їх виконавцем буде товариство “ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР” – це тернопільські дорожники, що від початку повномасштабного вторгнення перетворилися на улюбленців чернівецьких чиновників.

Така інформація міститься у системі “Прозорро”. 

Відповідно до проєктно-кошторисної документації, підрядник має здійснити ремонт та реконструкцію дорожнього полотна на ділянці від Пологового будинку №2 до вулиці Сторожинецької. Зокрема, має бути встелений новий асфальт, встановлені дорожні знаки, відремонтоване зовнішнє освітлення, облаштовані газони. Роботи мають бути завершені попередньо до 20 листопада 2022 року, що є “традиційною датою” під час здійснення замовником спрощених закупівель, передбачених профільною закупівельною постановою Уряду. 

Підрядник “ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР” – зареєстрований у Тернополі та є одним із лідерів та гегемонів дорожнього ринку Західної України. До повномасштабного вторгнення товариство не мало досвіду співпраці з Чернівецькою міською радою, але після агресії росіян і зменшення видатків Уряду на дорожню інфраструктуру, “ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР” став  активніше виходити на місцевий ринок. На сьогодні у фірми вже 14 угод, вартістю 67 млн гривень, з місцевою радою на ремонт дорожньої інфраструктури. 

Власниками компанії є мешканці Тернополя Юрій Ханін та Андрій Ярема. Вона входить до “Національної асоціації дорожників України», яку також називають “дорожнім картелем”. Вона освоює левову частину коштів, що виділяються на ремонт та утримання доріг коштом Уряду.

Залиште відповідь