Одесити за майже 2 мільйона купили грейдер, за який на Хмельниччині не заплатили мільйон
04.11.2022   //   73 Переглядів

12 жовтня Старокозацька сільська рада на Одещині підписала договір на придбання вживаного китайського грейдеру XCMG GR180 за 1,8 млн гривень. До початку повномасштабного вторгнення цю ж техніку планували купити на Хмельниччині, але через агресію росіян від подібних планів відмовились.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Старокозацька сільська рада намагалася купити відповідну техніку ще у вересні, але тоді участь у спрощеній закупівлі, оголошеній чиновниками, ніхто не взяв. Технічною документацією передбачалося постачання грейдеру не пізніше 2007 року випуску. 

Вже 12 жовтня між чиновниками та товариством “Нова-технологія” було укладено договір постачання грейдеру XCMG GR180, який відповідає технічним вимогам попередньох закупівлі. Техніка має бути поставлена до кінця поточного року. Ціна – 1 млн 850 тисяч гривень (46 тисяч доларів за курсом валют станом на момент укладання угоди).

На початку року “Нова-технологія” планувала продати грейдер XCMG GR180  Сахновецькій сільській раді на Хмельниччині. Відповідний договір було підписано за результатом проведених відкритих торгів 16 лютого, тобто за тиждень до повномасштабного вторгнення росіян. Ціна – 1 млн 50 тисяч гривень (35,7 тисяч доларів за курсом валют станом на 16 лютого). 

Окрім грейдеру, одесити купують вживаний навантажувач VOLVO BL 71 за 1,6 млн гривень та вібраційний коток CB 224 D Caterpillar, ціною у 620 тисяч гривень. Постачальником також виступить підприємство  “Нова-технологія”. Крім того, за 400 тисяч планується придбати вживаний самоскид Краз у фізичної особи Сергія Циркунова. 

Підприємство “Нова технологія” зареєстроване у Житомирі і спеціалізується на постачанні спеціальної та вантажної техніки. Воно належить Олександу Умінському, Сергію Купріянчуку та Андрію Мельнику.

Залиште відповідь