Черкаські рятувальники купили у монополіста два спецавтомобілі за 60 мільйонів
04.11.2022   //   87 Переглядів

21 жовтня Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій повідомило у системі “Прозорро” про придбання коштовної рятувальної техніки, вартістю понад 60 млн гривень.  

Відповідно до оприлюднених угод, рятувальники здійснюють закупівлю аварійно-рятувальної машини важкого типу ВС САРМ-В ТТ815 6х6 на шасі чеського автовиробника Tatra T815 за 35,6 млн гривень та піротехнічної машина важкого типу ВС ПМ-В TGS, ціною 22 млн гривень, на базі шасі TGS німецького виробника MAN. 

Автівки мають бути поставлені до 21 листопада поточного року. Постачальник – товариство  “ВАЛІДУС СПЕЦАВТО”, що на сьогодні має 56 різних угод на постачання спеціальної техніки, сумою понад 570 мільйонів гривень. 

З цієї суми контрактів на близько 400 млн гривень товариство отримало протягом останніх трьох місяців, коли воно стало фактично монополістом на ринку постачання спеціальної автотехніки рятувальникам по всій Україні. Потреба ж у відповідній техніці стрімко зросла після нарощування росіянами ракетних обстрілів та ударів по критичній інфраструктурі нашої держави. 

“ВАЛІДУС СПЕЦАВТО” зареєстроване у Києві та офіційно належить Андрію Нагорному. Раніше він керував і володів столичним ТОВ «Спецвен» разом з киянином Євгенієм Чистюхіним, доки фірму не переписали на нового директора Віталія Пашковського з Житомирщини.

Залиште відповідь