Брат чернівецького депутата “пригнав” комунальникам 10 вживаних автобусів з Європи  
04.11.2022   //   126 Переглядів

Комунальне підприємство “Чернівецьке тролейбусне управління” протягом вересня-жовтня завершило дві закупівлі вживаних автобусів Mercedes-Benz O 530 Citaro.

Відповідна інформація міститься у системі “Прозорро”.

Обидві закупівлі передбачають придбання партії із п’яти автобусів. Перший договір було укладено 19 вересня. Переможцем закупівлі стало місцеве підприємство “АЛЕАНДА І К”. Вартість угоди склала 6 млн 480 тисяч гривень, або ж 1 млн 296 гривень за один транспортний засіб.

Згідно із технічною специфікацією предмету закупівлі, автобуси мають бути не раніше 2008 року випуску та мати місткість до 85 пасажирів. Транспорт – низькополий та з урахуванням інклюзивних потреб. 

Другий договір було укладено за результатом спрощеної закупівлі 10 жовтня. Її переможцем стало все теж підприємство “АЛЕАНДА І К” з аналогічною ціною у 1 млн 296 тисяч гривень за штуку. 

Засновниками та бенефіціарами  “АЛЕАНДА І К” є Роман та Оксана Просяні, що проживають у Чернівцях. Всього у активі компанії 28 різних угод з публічними замовниками на суму понад 70 млн гривень. Переважно предметом цих договорів є постачання різної спецтехніки до комунальних та державних підприємств. 

На фото, опублікованих місцевими ЗМІ, видно, що автобуси знаходяться на іноземній-реєстрації різних європейських країн та у різній лівреї. 

Окрім іншого, Роман Просяний є пастором однієї з місцевих протестантських церков “Філадельфія” та старшим братом місцевого депутата від фракції “Слуга Народу” Олексія Просянина, що на попередніх виборах балотувався за третім номером у списку партії. 

Залиште відповідь