В Кам’янському підкоригують проект ремонту дитсадка-довгобуда за мільйон  
03.11.2022   //   61 Переглядів

31 жовтня Департамент капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації опублікував договір вартістю 1,08 млн грн. з ПП «Лідер-проект». Фірма виконає коригування проектно-кошторисної документації для реконструкції дитячого садочка “Орлятко” в Кам’янському.

Закупівля проведена без використання електронної системи. Проектні роботи потрібно закінчити до кінця 2023 року. 

Ремонтувати дитсадок почали ще в 2015 році. Заклад потрапив в Надзвичайну кредитну програму для відновлення України, під яку роком раніше Україна залучила  кредит у розмірі 200 млн. євро від Європейського Інвестиційного банку (ЄІБ). Дніпропетровська обласна державна адміністрація взяла на себе обов’язки замовника будівельних робіт. У квітні 2018 року було укладено чотирьохсторонню угоду про передачу коштів позики, кінцевим бенефіціаром визначено департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

В 2020 році було визначено підрядника реконструкції. Ним став фаворит дніпровських чиновників ТОВ «СК Сторойінвест». Не дивлячись на кредитні зобов’язання, ремонтні роботи на об’єкті йшли мляво. Міському голові та депутатам Кам’янського довелося навіть звертатися до голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентина Резніченка щодо вирішення питання реконструкції. Дія Надзвичайної кредитної програми для відновлення України завершилася в жовтні 2021 року, а роботи по субпроекту ДНЗ №27 «Орлятко» так і не були виконані в повному обсязі.

31 жовтня Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації також продовжив і строк дії договору з ТОВ «СК Сторойінвест», що безпосередньо виконує ремонтні роботи на об’єкті.

ПП Лідер-проект засновано більше 15 років назад в Новомосковську. Очолює фірму мешканка Дніпра Тетяна Касьян. Власники ТОВ «СК Сторойінвест» також родом з Новомосковська. Від заснування «Прозорро» в 2016 році компанія натендерила 7 млрд грн.

Журналісти встановили тісний зв’язок між проектною організацією та будівельним підрядником ТОВ «СК Сторойінвест». «Наші гроші» пов’язували ТОВ «СК Сторойінвест» із міським головою Дніпра Борисом Філатовим та бізнесменом і політиком Геннадієм Корбаном. За часів «Великого будівництва» Зеленського фірма забрала всі найдорожчі ремонтні підряди на Дніпропетровщині.

Залиште відповідь