Фірма, що засвітилась на бездозвільному зведенні флагштока в Кропивницькому, за 12,5 мільйонів відремонтує дві пожежні частини 
03.11.2022   //   108 Переглядів

Провівши дві спрощені закупівлі 1-ий Пожежно-рятувальний загін Головного управління ДСНС України в Кіровоградській області визначив підрядників, що відремонтують пожежні частини №2 та №5. Обидва замовлення, обійшовши інших конкурентів, дістались ТОВ “Карм”, яке у підсумку отримає 12,54 мільйонів гривень. 

На торги щодо поточного ремонту 2-ї частини, очікуваною вартістю 10,83 мільйонів гривень, свої  пропозиції подало троє учасників: ТОВ “Вєол груп”, вже згадане ТОВ “Карм” і ТОВ “Підприємство “Арталекс”. При цьому економічно найвигіднішу пропозицію – 8,249 млн грн, на аукціоні подало саме ТОВ “Вєол груп”. Однак її було дискваліфіковано через невідповідність вимогам тендерної документації. Кілька документів містили неточності, зокрема була відсутня інформація щодо типу бенефіціарного володіння, а в наданому договорі що підтверджував досвід виконання аналогічних робіт, бракувало обов’язкових додатків – кошторисний розрахунок та договірну ціну. А от “Підприємство “Арталекс” готове було виконати замовлення на порядок дорожче – за 9,88 мільйонів гривень. 

Таким чином замовлення отримало ТОВ “Карм” з пропозицію лише на тисячу гривень дорожчою від пропозиції “Вєол груп” – 8,25 мільйонів гривень. Відповідний договір сторони підписали 1-го листопада. 

За умовами контракту виконати ремонт підрядник має до 20-го листопада поточного року. До переліку робіт включено монтаж нової електросистеми, вимикачів, світильників, сталевих радіаторів, прокладання трубопроводу опалювальної системи, стяжка підлоги та перекладання покриття з лінолеуму, утеплення фасаду, заміна бруківки навколо приміщення пожежної частини та багато іншого. 

Очікувана вартість другої закупівлі – поточного ремонту пожежної частини №5 була на порядок меншою – 4,3 мільйона гривень. Як вже повідомляло видання “Наші гроші.Регіон”, єдиним учасником та відповідно переможцем торгів, з пропозицією на 5 тисяч меншою очікуваної, стало все те ж ТОВ “Карм”.

Таким чином загальна вартість замовлених рятувальниками ремонтів складатиме 12,54 мільйонів гривень. 

Власником ТОВ “Вєол груп” наразі є кропивницький підприємець Олег Лозовський, який в 2020-му році балотувався до Кропивницької міської ради від партії “Пропозиція”. 

Переможець торгів ТОВ “Карм” належить Валентину Радченко, який також є власником ПП “Ескалібур – 3000” та входить до числа співзасновників Кіровоградської обласної ГО “Автоветеран” і ГО “Громадський контроль Кіровоградщини”. Компанію в двох останніх йому складає давній бізнеспартнер, колишній керівник місцевої первинної партійної організації “Партії регіонів”, а нині власник ПП “Камелот-3000” Олександр Кокош.

Саме ТОВ “Карм” зводило у Кропивницькому найбільший флагшток Кіровоградської області. Тоді фірма почала роботу не дочекавшись відповідних дозвільних документів від ДАБІ.

Залиште відповідь