«Автострада» отримала ще 54 мільйони на 10 км дороги Київ – Суми – Юнаківка, яку вже ремонтує 
03.11.2022   //   73 Переглядів

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області 31 жовтня уклала угоду з ТОВ «Спільне українсько-німецьке підприємство «Автострада» на капітальний ремонт автомобільної дороги Н-07 Київ – Суми – Юнаківка (на м. Курськ) на ділянці км 178+715 – км 188+562. Вартість укладеної угоди склала 54,2 млн грн.

Про це йдеться в системі Prozorro.

Закупівля проведена без використання електронної системи, Служба автомобільних доріг у Чернігівській області просто опублікувала угоду.  

Строк виконання договору на 54,2 млн грн – 31 грудня. В угоді зазначається,  що договірна ціна є твердою. Джерело фінансування – державний бюджет України.

Зазначимо, що у листопаді 2020 року ТОВ «Спільне Українсько-Німецьке Підприємство «Автострада» виграло тендер на ремонт цієї ділянки дороги. Тоді вартість укладеної угоди становила 337,3 млн грн. Фірма мала відремонтувати дорогу до кінця 2021 року, однак, відповідно до додаткової угоди від 18 жовтня, ремонт продовжили до кінця 2023 року.

ТОВ «Спільне Українсько-Німецьке Підприємство «Автострада»  зареєстроване у Вінниці, спеціалізується фірма на будівництві доріг і автострад. Власником фірми є Максим Шкіль. ТОВ «Спільне Українсько-Німецьке Підприємство «Автострада» є одним із засновників Національної асоціації дорожників України.

 Як писали «Наші Гроші», компанія входить до переліку підприємств, яким під час війни заплатили найбільше коштів з держбюджету.

Залиште відповідь