В Кривому Розі віддадуть півмільйона за створення реєстру переселенців фірмі з оточення директора профільного КП
02.11.2022   //   246 Переглядів

27 жовтня 2022 року Департамент соціальної політики виконкому Криворізької міської ради оприлюднив договір з ТОВ “МД Софт” на суму 495 тис. грн. Ці гроші підуть на створення модуля “Реєстр ВПО” для інтеграції його в проект “Картка криворіжця”.

Інформація про укладену угоду розміщена в системі Прозорро.

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою  «Українська Визвольна Війна». Розробку програмного забезпечення для обліку переселенців необхідно завершити до 15 грудня 2022 року.

ТОВ “МД Софт” заснована в серпні 2017 року дніпрянином Віталієм Демешко. Фірма прописана в Києві. Працює в сфері оптової торгівлі комп’ютерами, периферійним устаткуванням і програмним забезпеченням. За три роки фірма перемогла у 94 закупівлях на суму 147 млн. грн. Головний замовник послуг компанії – криворізькі чиновники. ТОВ “МД Софт” впроваджує в Кривому Розі проект «Картка криворіжця».

Цей проект курує Євген Кривенко – директор профільного комунального підприємства «Центр електронних платежів». Він також родом з Дніпра, де раніше працював заступником директора департаменту транспорту та охорони навколишнього середовища Дніпропетровської міської ради.

В Дніпрі він запам’ятався скандалом із нав’язаною місцевим перевізникам послуги з встановлення та обслуговування GPS-трекінгу у фірми, яку очолював його брат. До того ж розробник системи диспетчеризації, за яку примусили додатково сплачувати перевізників, також був пов’язаний з родиною Кривенко.

Як з’ясували журналісти видання Bihus.Info, директор ТОВ “МД Софт” Віталій Демешко також пов’язаний з родиною Кривенко. Демешко керував приватним підприємством «Кіт-Сервіс» в роки, коли мати Євгена Кривенка, Ніна Кривенко, значилася єдиною власницею цього підприємства. ПП «Кіт-Сервіс» також спеціалізується на програмному забезпеченні.

Залиште відповідь