У Тернополі за «ковідною» процедурою замовили ремонт укриття
02.11.2022   //   85 Переглядів

«Тернопільське вище професійне училище сфери послуг та туризму» 18 жовтня уклало з Будівельним управлінням «Житлобуд-2» угоду про ремонт укриття загальною вартістю 468 тис. грн.

Як ідеться в системі Prozorro, закупівлю провели за так званою «ковідною» процедурою, яка в період пандемії коронавірусу передбачала можливість придбання товарів і послуг, необхідних у боротьбі з хворобою, напряму без конкурентних торгів. Водночас у самому договорі замовник посилається на Постанову Кабміну, яка регулює закупівлі у період воєнного часу та дозволяє в окремих випадках укладати з підрядниками угоди без тендерів.

Згідно з укладеною угодою, підрядник до 20 листопада має виконати поточний ремонт підвального приміщення (укриття) училища із встановленням системи вентиляції для тимчасового захисту людей.

«Житлобуд-2» є відокремленим підрозділом ТОВ «Тернопільбуд», засновниками якого є тернопільські забудовники Василь і Володимир Лило та ПрАт «Компанія з управління активами «Національний резерв». Протягом вересня-жовтня училище замовило у «Житлобуд-2» ремонт підвалів ще двох своїх споруд на понад 400 тис. грн.

Залиште відповідь