ФОП-новачок отримає понад півмільйона на ремонт “бомбосховища” в дитсадку
02.11.2022   //   302 Переглядів

Наприкінці жовтня Відділ освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради прозвітував про підписання договору на проведення поточного ремонту частини приміщень дошкільного навчального закладу №4 “Ромашка” з метою розміщення там найпростішого укриття. Вартість контракту, який підписали з ФОП Шкуренкова Анастасія Валеріївна, складає 569,4 тисяч гривень. Відповідні інформація розміщена на сторінці закупівлі в системі Prozorro.

Закупівлю провели без використання електронної системи та конкурентних торгів. Договір передбачає виконання замовлення до кінця листопада поточного року. 

Відповідно до дефектних актів підрядник має провести демонтаж старої та проведення нової каналізації, електромережі та вентиляції. Крім того мають бути встановлені нові двері, поручні та дзеркала, пошпакльовані та пофарбовані стіни приміщення. 

Підприємиця Шкуренкова Анастасія Валеріївна, була зареєстрована як ФОП лише два місяці тому – у серпні 2022-го року. Це перше замовлення яке Анастасія Шкуренко отримала в системі Prozorrro. 

Залиште відповідь