На Кіровоградщині селищна рада замовила систему оповіщення за понад 300 тисяч 
01.11.2022   //   94 Переглядів

Приютівська селищна рада Кіровоградської області 27 жовтня уклала з ФОП-ом Сергієм Андрійовичем Пилипівом угоду про постачання системи оповіщення загальною вартістю 345 тис. грн.

Про це йдеться у системі Prozorro. Згідно з укладеною угодою, до 31 грудня підрядник має поставити 10 комплектів сирен повітряної тривоги С-40 (220 В) з автоматичним блоком управління (GSM). Вартість кожної – 34 500 тис. грн. 

Як ідеться у технічних вимогах до товару, автоматичний блок управління повинен забезпечувати дистанційне та ручне увімкнення сирен. Керування сиреною має здійснюватися різними варіантами: автоматично, ручним управлінням, диспетчером та в тестовому режимі. Автоматичний блок управління повинен містити дві кнопки: «ЧЕРВОНА» – запуск повітряної тривоги (60-ти секундний сигнал наростаючий/спадаючий з паузою 30 секунд повторюється 3 рази) та «ЗЕЛЕНА» – відбій повітряної тривоги (постійний сигнал 120 секунд).

На тендер прийшло два учасники, проте дешевшу у півтори тисячі гривень пропозицію від ФОП Олени Іванівни Польщикової, тендерний комітет селищної ради відхилив, бо підрядник надав недостовірні дані про товар. ФОП-переможець торгів Сергій Пилипів зареєстрований 2008 року у Тернопільській області. За період участі в публічних закупівлях встиг отримати 165 контрактів на 8,6 млн грн. 

Залиште відповідь