Івано-Франківські комунальники придбають дорожніх знаків і сигнальних табличок на 1,4 мільйона
01.11.2022   //   70 Переглядів

Комунальне підприємство «Електроавтотранс» Івано-Франківської міської ради 17 жовтня оголосило про намір укласти договір з ТОВ «Геоінформаційні системи України» щодо придбання майже 900 дорожніх знаків, сигнальних табличок та кріплень до них за 1,39 млн грн.  

Про це йдеться у «Прозорро».

На тендер зареєструвались ТОВ «Геоінформаційні системи України», «Дорожній Вектор» та «Дорсистемс». «Дорожній вектор» не подало запитувану тендерну документацію, а остаточна пропозиція «Дорсистемс» була на 77 тис грн вища ніж пропозиція ТОВ «Геоінформаційні системи України». Компанія-переможець зобов’язується доставити комунальникам майже 900 дорожніх знаків по ціні від 585 до 3153 грн за шт. 

ТОВ «Геоінформаційні системи України» заснована у 2010 році з основним видом діяльності «Будівництво доріг і автострад». У державних закупівлях бере участь з 2013 року, сума контракті на сьогодні складає 22,8 млн грн. Виконує замовлення переважно з розробки проєктно-кошториської документації, здійснення авторського нагляду за будівництвом та проведення ремонтних робіт, поставляє метрологічне обладнання.

Засновниками і бенефіціарами значаться Андрій Сарнацький та В’ячеслав Мижарьов, керівник компанії KB Energy, що займається проєктуванням та встановленням СЕС на дахах багатоквартирних будинків. Також серед отримувачів доходу «Геоінформаційні системи України» значиться ексчленкиня член Громадської ради доброчесності Тетяна Гринь.

ТОВ «Геоінформаційні системи України» учасник судових процесів у господарських судах по стягуванню заборгованості за виконані послуги. Так, у 2016 році компанія стягнула 500 тис грн від ПАТ «Укратоменергобуд» боргу за підряд на будівництві під’їзної автомобільної дороги від Червонозоряного проспекту до міжнародного аеропорту «Київ» (Жуляни); у 2021 році 2 млн грн. від ДП «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в особі відокремленого підрозділу «Хмельницька атомна електрична станція» через відсутність оплати за поставку автоматичної метрологічної станції  Vaisala AWS; у жовтні 2022 року за позовом ТОВ відкрито судове провадження про стягнення 1,7 млн грн заборгованості від ПП «Автомагістраль».

Залиште відповідь