Фірма, що контролюється “командою Вілкула”, отримає 6,5 мільйонів на ремонт психлікарні у Кривому Розі 
01.11.2022   //   363 Переглядів

27 жовтня комунальне підприємство “Криворізька багатопрофільна лікарня з надання психіатричної допомоги” Дніпропетровської обласної ради опублікувало звіт про договір на проведення капітального ремонту і реставрації. За 6,5 млн грн. лікарню відремонтує ТОВ «Комерційний центр Лібертон».

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна».

Кошти на ремонт лікарня на вул. Дишинського взяла з власного бюджету. Загальна вартість робіт склала 6,51 млн  грн. Роботи мають бути виконані до 28 лютого 2023 року. Перелік ремонтних робіт не опубліковано.

ТОВ «КЦ Лібертон» засновано в червні 2010 року. Сьогодні власниками підприємства зазначено Сергія Буріка та Віталія Науменка. Фірма прописана за адресою вул. Янова, 7. Колись там же був офіс дорожнього монополіста ТОВ «Весташляхбуд» із концерну «Веста» одеського бізнесмена Сурена Сардаряна, якого пов’язує багаторічна дружба та спільні бізнес-інтереси з криворізьким мером Юрієм Вілкулом, а також його сином екс-губернатором Дніпропетровщини Олександром.

Сергій Бурік є родичем Олексія Буріка, який у 2010-2013 роках працював у Дніпрі в Департаменті ЖКГ та будівництва, дійшовши до посади директора. Саме в цей час Дніпропетровську обласну держадміністрацію і очолював Олександр Вілкул. В 2013 року на цій посаді його змінив однопартієць Дмитро Колесніков та призначив Олексія Буріка своїм заступником.

Сергій Бурік також є серед бенефіціарів рекламного агентства ТОВ «Нова медія», директором якого зазначено Наталію Жаботинську. Родина Жаботинських давно співпрацює з одіозним політиком Олександром Вілкулом і забезпечує його медійну підтримку. Також серед засновників ТОВ «Нова медія» до 2011 року був Олександр Евсюков – чоловік доньки екс-мера Кривого Рогу Юрія Любоненка Наталії, власник родинного бізнесу родини Любоненко – автомобільних салонів «Нара» та ТОВ «Нова-ком». Також Евсюков працював помічником народного депутата Костянтина Павлова, друга та однопартійця А.Вілкула. Сама Наталя Евсюкова сьогодні володіє третиною сміттєвого криворізького монополіста ТОВ «Екоспецтранс». Ще третина сміттєвого бізнесу у концерна «Веста» і Сурена Сардаряна.

З 2017 року фірма ТОВ «КЦ Лібертон» отримала будівельних підрядів на суму більше мільярда гривень. Практично всі замовлення були від Департаменту капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

В червні 2020 року щодо уповноважених осіб ТОВ «КЦ Лібертон» розпочато досудове розслідування в рамках кримінального провадження №42020040000000432. Слідчі підозрюють, що під час виконання ремонтних робіт в школі селища Софіївка на замовлення Департаменту капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації, фірма використовувала низькоякісні матеріали та відповідно низької ринкової собівартості. Слідство триває.  

Видання «Лица» в 2016 році оприлюднило інформацію про те, як голова Спаської сільської ради Новомосковського району Дніпропетровської області Андрій Горб скаржився в одній з соцмереж, що керівники районної адміністрації примушували його піти на корупційні схеми та віддати підряд на ремонт дитячого садочка певній фірмі. Компанія, чиї інтереси лобіювали чиновники, – ТОВ «КЦ Лібертон». 

Залиште відповідь