Фірма депутатки Кам’янської міськради отримала 4,5 мільйони на проєкт реконструкції водогону  
01.11.2022   //   93 Переглядів

27 жовтня 2022 року комунальне підприємство «Солонянське житлово-комунальне управління» Дніпропетровської обласної ради підписало договір з ТОВ “Баглій-ХІ” на виготовлення проектної документації на реконструкцію водогону. Вартість робіт 4,5 млн. грн.

Інформація про угоду розміщена в системі Прозорро.

Закупівля проведена без використання електронної системи за процедурою «Українська Визвольна Війна».

Згідно укладеної угоди, ТОВ “Баглій-ХІ” виготовить проектно-кошторисну документацію по об’єкту “Реконструкція підвідного водоводу від НС-2 (НФС) до НС-4 в смт. Солоне Солонянського району Дніпропетровської області”.     

ТОВ “Баглій-ХІ” прописано в Дніпрі в місці масової реєстрації. Працює фірма з листопада 2018 року. Компанія веде діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах.

Фірма належить мешканцям Кам’янського – колишньому директору ДП «Проектний інститут «Дніпродзержинськцивільпроект» Олегу Баркову (70%) та діючому депутату Кам’янської  міськради від політичної партії «Пропозиція» Тетяні Ярцевій (30%).

ТОВ “Баглій-ХІ” є переможцем у 382 закупівлях на суму 198,7 млн. грн. Головні замовники робіт – Департамент житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації, Департамент житлового господарства Дніпровської міськради та КП «Солонянське житлово-комунальне управління» Дніпропетровської обласної ради.

Свій перший контракт компанія отримала одразу ж після реєстрації. 

Залиште відповідь