Тернопільська мерія віддала «Міським ініціативам» ще 200 тисяч гривень
31.10.2022   //   105 Переглядів

Тернопільська міська рада 28 жовтня уклала з ТОВ «Міські ініціативи» угоду про надання послуг з розширення бази даних реєстрів Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління ресурсами та взаємодії з громадою Тернополя загальною вартістю 240 тис. грн.

Про це йдеться у системі Prozorro. Закупівлю провели за переговорною процедурою. Пояснюючи необхідність замовити послуги саме в цього підприємства, замовник зазначив, що з метою створення нових реєстрів даних Тернопільської міської територіальної громади треба використати програмне забезпечення «ЄІАСУРВГ», постачальником якого виступає ТОВ «Міські ініціативи», котре на ринку відповідних послуг є унікальним продуктом та не має аналогів.

Функціональні області програмного забезпечення передбачають роботу з веб-інтерфейсом, який дозволить користувачам з допомогою ідентифікації зареєструватись в системі, формувати та отримувати доступ до даних, що занесені в реєстри, відповідно до його рівня доступу.

Згідно з технічним завданням, що є додатком до договору, підрядник має створити Базу осіб, які отримали земельну ділянку чи компенсацію, Реєстр вулиць та геонімів, а також Реєстр адрес. Роботи мають бути виконані до 31 грудня.

«Наші гроші. Регіон» повідомляли, що у вересні Тернопільська мерія віддала «Міським ініціативам»214 тисяч на створення мобільного додатку «єТернопіль».

ТОВ «Міські ініціативи» зареєстроване у Тернополі у 2017 році. Наразі засновницею і керівницею фірми значиться Лідія Олександрівна Толкачова. Окрім підприємства вона є співзасновницею кількох спортивних тернопільських громадських організацій. Минулого року «Міські ініціативи» отримали від мерії підряд вартість 440 тис. грн на розробку програмного забезпечення і впровадження єдиної інформаційно-аналітичної системи управління ресурсами та взаємодії з мешканцями Тернопільської міської територіальної громади. На базі цього програмного забезпечення нині створюють згаданий додаток «єТернопіль».

 

Залиште відповідь