На Вінничині громада замовила ремонт системи відеоспостереження за майже 5 мільйонів
31.10.2022   //   73 Переглядів

Комунальне підприємство «Ладижинський комбінат комунальних підприємств» Ладижинської міської ради Вінницької області за результатом тендеру уклав з приватним підприємством Телекомпанія «Тодор» угоду про на реконструкцію системи відеоспостереження в Ладижинській міській територіальній громаді загальною вартістю 4 млн 785 тис. грн.

Про це йдеться в системі Prozorro. До участі в торгах зголосилося дві фірми – власне переможець і ТОВ «ВАН ТАЧ», пропозиція якого була дорожча.

До вказаної закупівлі були зауваження від потенційних учасників, які наголошували, що вимоги замовника надати акт огляду об’єкта, на якому мають виконуватися роботи, а також договори про проведення аналогічних робіт протягом 2018-2021 років, є дискримінаційними та обмежують конкуренцію. Втім, ладижинське комунальне підприємство наполягло, що попередній огляд об’єкта необхідний, аби потенційні учасники максимально точно розрахували свої цінові пропозиції і надалі не просили переглянути кошториси. Надання договорів аналогічних робіт за конкретний період замовник пояснив тим, що тоді було введено нові будівельні норми, яким і мають відповідати заявки.  

Згідно з укладеною угодою, підрядник має виконати реконструкцію систем відеоспостереження на території населених пунктів Ладижин, Заозерне, Лукашівка, Василівка Ладижинської громади та Губник Гайсинського району Вінницької області. Роботи мають бути завершені до 15 листопада.

ПП Телекомпанія «Тодор» зареєстроване 1997 року в Ладижині. Керівником і власником вказаний Федір Олексійович Рак. Підрядник вже знайомий ладижинським комунальникам. Цьогоріч підприємство освоїло два замовлення від вказаного комунального підприємства на майже 90 тис. грн за обслуговування системи відеоспостереження Ладижина та облаштування Wi-Fi на міській площі. 

 

Залиште відповідь