Житомирське УАШ розірвало угоду з хмельницькою фірмою на закупівлю технічної солі та оголосило новий тендер на 17 мільйонів
30.10.2022   //   95 Переглядів

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради оголосило тендер на придбання кам’яної солі. Очікувана вартість закупівлі склала 16,8 млн грн. 

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

За умовами тендерної документації, підрядник має поставити 1460 тонн кам’яної солі для промислового перероблення (крупність – 3) з протизлежувальною добавкою.Тобто комунальники готові заплатити 11,5 грн за кілограм солі. Поставити кам’яну сіль для посипання доріг підрядник має до кінця 2022 року.

КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради тендерні пропозиції приймає до 6 листопада, аукціон запланований на 7 листопада.

Як повідомляли «Наші гроші. Регіон» КП «Управління автомобільних шляхів» Житомирської міської ради у вересні уклало угоду з ТОВ «Євразійська Індустріальна Група» на придбання 1690 тонн кам’яної солі вартістю  14,96 млн грн.

Однак у жовтні замовник із підрядником розірвали угоду, заплативши  ТОВ «Євразійська Індустріальна Група» 203 тис. грн.

ТОВ «Євразійська Індустріальна Група» засноване в 2019 році в Хмельницькому. Бенефіціарним власником фірми є Крістіна Дробжева. Брати участь у публічних закупівлях фірма почала з червня 2022 року.

 

Залиште відповідь