У селі Житомирської області фірма місцевого депутата за майже 2 мільйона відремонтує дорогу
30.10.2022   //   84 Переглядів

Чижівська сільська рада опублікувала намір укласти угоду з ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» на послуги з проведення аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання дорожнього покриття вулиці Шевченка в селі Чижівка Новоград-Волинського району.  Вартість угоди може скласти 1,9 млн грн.

Про це йдеться на ресурсі ProZorro.

У тендерній документації зазначається, що ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» має надати свої послуги до 21 листопада 2022 року. Джерело фінансування – кошти місцевого бюджету.

Закупівлю Чижівська сільська рада провела  КП «Бердичівкомунсервіс» провело за спрощеною процедурою – без застосування електронних торгів, які тривають не менше 15 днів.

27 жовтня Чижівська сільська рада опублікувала намір укласти угоду з ТОВ «Новоград-Волинські шляхи».

Зазначимо, що 28 червня замовник уже укладав угоду з ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» на поточний ремонт дорожнього покриття вулиці Шевченка в селі Чижівка Новоград-Волинського району за 1,9 млн грн. У серпні замовник та підрядник розірвали угоду через технічну помилку. 

ТОВ «Новоград-Волинські шляхи» зареєстроване в 2002 році у Новоград-Волинському районі в селі Майстрів. Власниками фірми є Юлія Табалюк, Вадим Табалюк, Віталій Табалюк – директор фірми, а заодно і депутатом Новоград-Волинської міської ради від партії «Європейська Солідарність» та Станіслав Табалюк – депутат Чижівської сільської ради.

Залиште відповідь