Підряд на виготовлення рекламних банерів та плакатів в Кривому Розі отримала фірма з оточення Вілкула
30.10.2022   //   131 Переглядів

28 жовтня 2022 року відділ з питань реклами виконкому Криворізької міськради замовив у ФОП Жаботинський друк банерів та плакатів на 82,5 тис. грн.

Інформація про укладену угоду розміщена в системі Прозорро.

Згідно договору, підприємець виготовить рекламні матеріали із соціально значущою інформацією для поклейки на білбордах:

  • 245 паперових плакатів розміром 3Х6 м;
  • 5 банерів ПВХ на вініловій основі розміром 3Х6 м.

В закупівлі взяли участь три підприємця, що працюють в сфері надання рекламних послуг: ФОП Олег Коваль, ФОП Тетяна Сороколєт та ФОП Олег Жаботинський. Всі троє пов’язані з різними політичними проектами на Дніпропетровщині.

Пропозиція ФОП Жаботинський стала найбільш економічно вигідною – вона на 1 гривню була менша, ніж пропозиція ФОП Сороколєт.

Олег Жаботинський – брат покійного Андрія Жаботинського – засновника кількох медійних проектів в Дніпрі та Кривому Розі, а також рекламно-інформаційної агенції «Артстайл». Обидва з команди Ярослава Гівеля, який був помічником екснардепа Олександра Вілкула, а в 2020 балотувався до Дніпровської міської ради від Блоку Вілкула «Українська перспектива». 

ТОВ «Фірма РК», засновниками якої є Гівель та Жаботинський, прописана за однією адресою з ТОВ «ТРК «Медіа-система» – компанією, більш відомою криворіжцям, як радіо Город-ФМ. Власником ТОВ «ТРК «Медіа-система» не так давно був Ігор Ільченко, який сьогодні очолює відділ з питань реклами виконкому Криворізької міськради.

За час війни ФОП Жаботинський отримав рекламних замовлень від бюджетних організацій міста на 219 тис. 677 грн. 

Залиште відповідь