У Кривому Розі стихійні сміттєзвалища за мільйон прибере ФОП, що спеціалізується на ковальстві
27.10.2022   //   118 Переглядів

17 жовтня управління з питань благоустрою та житлової політики виконавчого комітету Центрально-Міської районної у місті ради уклало договір вартістю 1,2 млн. грн. з ФОП Тимчур на прибирання стихійних сміттєзвалищ.

Інформація про закупівлю розміщена в системі Прозорро.

Згідно укладеної угоди, підприємець має зібрати та перевезти на полігон 2 445 кубічних метрів сміття. При цьому в пакеті документів на тендер він подав договір із додатковою угодою із ТОВ «Екоспецтранс», що займається поводженням з побутовими відходами, лише на захоронення 1300 м3 сміття, а також на 300 м3 будівельних відходів.

При цьому цей же договір Тимчур вже надавав на тендер з ліквідації несанкціонованих 2186 метрів кубічних сміття на території Центрально-Міського району в січні 2022 року. За цей підряд із підприємцем УПЖП вже розрахувалося, при чому навіть переплативши 68 тис грн.  

Роботи з прибирання стихійних сміттєзвалищ УБЖП Центрально-Міського району оцінило у 1,22 млн грн. Термін дії договору – до кінця 2022 року. 

ФОП Микола Тимчур зареєстровано більше 19 років тому. Основний вид діяльності – кування, пресування, штампування, профілювання та порошкова металургія.

Микола Тимчур також є власником ковальської майстерні ПП «Артіні». Ця майстерня отримувала замовлення на вироби з металу від міста і вже стала своєрідним музеєм ковальської справи. Два роки тому ТРК «Рудана» знімала  сюжет про майстерню «Артіні».

Син Миколи Тимчура Артем також займається ковальською справою – його ФОПу вже більше 9 років. Також Артем Тимчур володіє сільськогосподарськими підприємствами та є співвласником благодійного фонду «Україна – від серця до серця». 

Цікаво, що родина ковалів не тільки прибирає сміттєзвалища в Центрально-Міському районі, а й має відношення до прибирання кладовищ міста. Це вони забезпечують спецтранспортом комунального підрядника, що отримав мільйонне замовлення, не маючи власної техніки. 

Залиште відповідь